Stacja Narciarska „Gromadzyń” – Kolej linowa o długości 720 metrów, wyciągi orczykowe oraz wyciągi talerzykowe. Wyciągi orczykowe o długości 700 metrów. Wyciągi talerzykowe: 300 i 200 metrów.

To przede wszystkim rejsy jachtem po Solinie z certyfikowanym sternikiem. Posiadamy również wypożyczalnię sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki oraz łodzie wiosłowe) ZAPRASZAMY! AHOJ!

Bieszczady – zachodnia część Beskidów Wschodnich, między Przełęczą Łupkowską a Przełęczą Wyszkowską. Najwyższy szczyt Bieszczadów to Pikuj zaś na terytorium Polski – Tarnica.

Jezioro Solińskie z zupełnie nowej perspektywy i spektakularne widoki podczas ekscytującej podróży najnowocześniejszą koleją gondolową w Polsce

Zapraszamy na gorsze pogodo dni ale i nie tylko na baseny w Lesku z masą atrakcji (zjeżdżalnie, fontanny). Kompleks basenowy w Lesku to dwa baseny: kryty z 2 dużymi zjeżdżalniami oraz brodzikami dla dzieci oraz odkryty ze zjeżdżalnią, brodzikiem i sztuczną falą.

Bezpieczna przygoda DLA CAŁEJ RODZINY. Zabierz rodzinę lub przyjaciół na przygodę na Sanie i zapewnij sobie wspaniałe i bezpieczne wspomnienia z pobytu w Bieszczadach! Wybraliśmy dla Was wyjątkowy odcinek rzeki, na którym płynie się przyjemnie i bezpiecznie.