Rozrywka

weremien.jpg

Wyciąg narciarski Lesko-Ski

to idealne miejsce do nauki jazdy zarówno na nartach jak i snowbordzie. Ten typowo rodzinny stok narciarski jest niezwykle bezpieczny, zaś trasy są szeroko rozbudowane. Składa się on z dwóch biegnących równolegle nitek o łącznej długości 1430m (trasa 1 – 680m, trasa 2 – 750m).

wake.jpg

Wake Park Solina

to urokliwe zaciszne miejsce dla całej rodziny. Jeżeli szukasz miejsca gdzie można odpocząć od zgiełku oraz aktywnie wypoczywać to miejsce jest dla Ciebie.. Przygotowaliśmy dla Państwa jedyny w Bieszczadach Wyciąg do uprawiania Sportów wodnych systemu Primus 2.0.

tyrolka.jpg

Tyrolka

Największa tyrolka w Bieszczadach zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

cxc.jpg

Wędrówki po Bieszczadach

Bieszczady – zachodnia część Beskidów Wschodnich, między Przełęczą Łupkowską a Przełęczą Wyszkowską. Najwyższy szczyt Bieszczadów to Pikuj zaś na terytorium Polski – Tarnica.

poducha.jpg

Blob Jump Water

to ogromna wodna poduszka wypełniona powietrzem, która dostarcza ogromną dawkę pozytywnych emocji i wrażeń wszystkim jego użytkownikom.

quickjump.jpg

Quick Jump

zabawa polegająca na oddaniu swobodnego skoku z platformy zamontowanej na wysokości 14 metrów bez hamowania, pod koniec swobodnego opadania urządzenie samoczynnie wyhamuje osobę (uczucie swobodnego spadania, podobne do skoku na bungy).